A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Czerwony - Dlaczego telewizje prawicowe od wielu lat nie mogą wchodzić na konferencję prasowe WOŚP? Jakich pytań pan Jurek nie chce usłyszeć? A w zasadzie nie chce, aby widzowie je usłyszeli.
To nie będzie darmowa robota, jeszcze gorzej - za ich pracę państwo wyłoży pieniądze, czyli my.
To nie pierwsze zbiórki w historii świata robione zimą. Nawet w dawnych Niemczech kwestowano zimą
@inżynier - "Coroczny atak zbiorowej szajby" -Może ten atak to raczej w racowych wyborach?
@Macie honor? - Proszę z moich podatków nie finansować tej imprezy, marszów "równości", marszów czerwonych błyskawic itp.
"uwierz że wielokrtonie błagałem szefa" - proponuję poszukać dobrego specjalisty z zakresu..... no, żeby nie mieć takich omamów.
Skąd w tym nieszczęsnym Elblągu tylu bałwanów ?.
Myślę, że miasta średniej wielkości są najbardziej narażone na wpłych prostej propagandy. Ludzie zależą głównie od mediów głównego nurtu. Tak więc św. Jurek będzie najdłużej wielbiony w takim Elblągu i podobnych miastach. Nawet gdy gdzie indziej ludzie poznają się na mechaniźmie jego biznesu.
Jakże ludzkie dobro dla drugiego boli tą grupkę ludzi z tzw. "prawackiej strony zła" Nie wszyscy dadzą się skłócić :)