Badania techniczne i ubezpieczenie? Brak. Zakaz prowadzenia i promile w organizmie? Były.

24
16.01.2026
Badania techniczne i ubezpieczenie? Brak. Zakaz prowadzenia i promile w organizmie? Były.
Pewien 45-latek został zatrzymany przez policyjny patrol ruchu drogowego do kontroli z uwagi na brak światła mijania. Jak się okazało chwilę później, osobowa astra, którą poruszał sie 45-latek, nie miała:

- ważnych badań technicznych i miał już zatrzymany dowód rejestracyjny (niedopuszczony do ruchu)

- ubezpieczenia OC pojazdu

 

A sam kierujący miał:

- dwa aktywne zakazy kierowania

- dwukrotnie był wcześniej zatrzymany jako pijany kierujący

- w organizmie miał ponad promil alkoholu

Mężczyzna został zatrzymany i stanie przed sądem w tzw. trybie przyspieszonym. Jego auto trafiło na policyjny parking.

inf. KMP Elbląg

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Grubo, za wartość tego auta to się nawet podwózka lawetą nie zwróci xD
asterka_boża (2026.01.16)

info

19  
  0
Ojojojojoj to pewnie go zgilotynują!
(2026.01.16)
I to jest właśnie obywatelskie nieposzłuszeństwo, jako porotest!
(2026.01.16)

info

1  
  10
Jezusie nazarejski, zatrzymany za brak światła mijania do kontroli... I co pany niebieskie ludziki, żeście akcje tygodnia przeprowadzili co? Chłopa ze spaloną żarówką zatrzymali, no cudowny wyczyn. I abstrahując od tego, że miał gulnięte, jedyne co wypadało zrobić to zatrzymać, podejść powiedzieć, że żarówka się spaliła i puścić dalej, a tu zapewne kontrola stulecia, sprawdzanie danych, przeglądów i tak dalej. A ta smutna żarówka mogła się spalić 5 minut przed tym jak go mijaliście. Skupcie się na robocie, a nie głupotach. Jak tak badacie sprawność pojazdów, to zacznijcie od hołoty na motorach i w gruzach co jak tylko wiosna sie zacznie, wyjadą na ulice uprzykrzać życie mieszkańcom.
niebieskie_ludki_na_lód (2026.01.16)
Teeee redaktory, 'astra' to nazwa własna, z dużej pisać!
słownik_się_kłania (2026.01.16)
@niebieskie_ludki_na_lód - Ty chłopcze nie siadaj dziś za kierownicę, bo z tego co piszesz wnoszę, że już dziś nieźle chlapnąłeś !!!
dziadek stefek (2026.01.16)
A jak to jest, że chłopa nikt nie ścigał za olbrzymie kary za brak OC? Bo to prawo jakoś działa dość powszechnie, a to zakazie prowadzenia, jak widać tylko na papierze.
23d (2026.01.16)

info

8  
  3
Takich gości powinni i to publicznie na centralnym placu miasta :-)))
12dx (2026.01.16)
@niebieskie_ludki_na_lód - To nie żarówka była smutna, byłeś, jesteś i pozostaniesz smutny.
(2026.01.16)
No tak należy się zatrzymać bo zastrzelą a jak się zatrzymasz to pożałujesz !
(2026.01.16)

info

2  
  13