Wybrany wątek opinii
Teeee redaktory, 'astra' to nazwa własna, z dużej pisać!
Do moderacji
Odpowiedz
0
4
@słownik_się_kłania - A teraz od 2026 roku, to już chyba wszystko trzeba pisać z wielkiej litery - masakra
Do moderacji
Odpowiedz
2
1