Wybrany wątek opinii

Teeee redaktory, 'astra' to nazwa własna, z dużej pisać!
słownik_się_kłania (2026.01.16)
@słownik_się_kłania - A teraz od 2026 roku, to już chyba wszystko trzeba pisać z wielkiej litery - masakra
(2026.01.16)
Powrót do komentarzy