UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@niebieskie_ludki_na_lód - Ty chłopcze nie siadaj dziś za kierownicę, bo z tego co piszesz wnoszę, że już dziś nieźle chlapnąłeś !!!
dziadek stefek
@niebieskie_ludki_na_lód - Ty chłopcze nie siadaj dziś za kierownicę, bo z tego co piszesz wnoszę, że już dziś nieźle chlapnąłeś !!!
dziadek stefek