UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@niebieskie_ludki_na_lód - Ty chłopcze nie siadaj dziś za kierownicę, bo z tego co piszesz wnoszę, że już dziś nieźle chlapnąłeś !!!

dziadek stefek

Anuluj