UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A jak to jest, że chłopa nikt nie ścigał za olbrzymie kary za brak OC? Bo to prawo jakoś działa dość powszechnie, a to zakazie prowadzenia, jak widać tylko na papierze.
23d
A jak to jest, że chłopa nikt nie ścigał za olbrzymie kary za brak OC? Bo to prawo jakoś działa dość powszechnie, a to zakazie prowadzenia, jak widać tylko na papierze.
23d