UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A jak to jest, że chłopa nikt nie ścigał za olbrzymie kary za brak OC? Bo to prawo jakoś działa dość powszechnie, a to zakazie prowadzenia, jak widać tylko na papierze.

23d

Anuluj