A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@słownik_się_kłania - A teraz od 2026 roku, to już chyba wszystko trzeba pisać z wielkiej litery - masakra
@12dx - No patrz a w Embłongu nie ma gilotyny! Pewnie go na białoruś wywiozą, żeby go zgilotynować :))))))
@dziadek stefek - I będę, i co i tak już, niemam pj
@12dx - Co klaskę im roibuić, przez wielebne matrony?
Jedyna co mu teraz pozostaje to uciec na Węgry i mówić jak moekiszon ze opresyjne państwo sie nad nim znęca
@niebieskie_ludki_na_lód - Dopóki nie bylo internetu to tylko rodzina wiedziała zes idiota
Nachlany był jak świnia. Pijanych za kraty bo giną niewinni ludzie. Popijawy go bronią.
takich patusow nie brakuje na elblaskich ulicach tylko milicja nic nie robi
Zamknąć na 2 lata a w ramach resocjalizacji niech odśnieża chodniki
"Pójdzie do kościoła dostanie rozgrzeszenie - dalej będzie chlał i jeździł może nikogo nie zabije"