24
16.01.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@słownik_się_kłania - A teraz od 2026 roku, to już chyba wszystko trzeba pisać z wielkiej litery - masakra
(2026.01.16)
@12dx - No patrz a w Embłongu nie ma gilotyny! Pewnie go na białoruś wywiozą, żeby go zgilotynować :))))))
Erich (2026.01.16)
@dziadek stefek - I będę, i co i tak już, niemam pj
Erich (2026.01.16)
@12dx - Co klaskę im roibuić, przez wielebne matrony?
Erich (2026.01.16)
Jedyna co mu teraz pozostaje to uciec na Węgry i mówić jak moekiszon ze opresyjne państwo sie nad nim znęca
(2026.01.16)

info

9  
  3
@niebieskie_ludki_na_lód - Dopóki nie bylo internetu to tylko rodzina wiedziała zes idiota
(2026.01.16)
Nachlany był jak świnia. Pijanych za kraty bo giną niewinni ludzie. Popijawy go bronią.
(2026.01.16)

info

5  
  1
takich patusow nie brakuje na elblaskich ulicach tylko milicja nic nie robi
(2026.01.17)

info

4  
  0
Zamknąć na 2 lata a w ramach resocjalizacji niech odśnieża chodniki
(2026.01.17)

info

1  
  0
"Pójdzie do kościoła dostanie rozgrzeszenie - dalej będzie chlał i jeździł może nikogo nie zabije"
(2026.01.17)

info

2  
  0