A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Elektorat
To nie jest kwestia Murańskiego tylko logiki. Pomocnik sutenera? Brzmi godniej?
@Jak dbosz, tak mosz - Portel to komercja nie oczekiwałbym niczego ponad kasę. Prawy pasek non stop podsuwa ciekawe treści podszyte troską. Lewe L4.Receptomaty. Itd.
@Jak dbosz, tak mosz - Bierzcie i jedzcie z tego wszyscy. Zwolnienie z pracy od 79,00 zł
https://www.portel.pl/strefa-biznesu/jak-dbac-o-zdrowie-nie-wydajac-fortuny-praktyczny-poradnik-dla-kazdego/147623
No coz …. Chciwosc przyslania logiczne myslenie
Goscia trzeba namierzyc i zlapac ! Ukarac i powinien oddac kase z %. Policja tylko uprzedza a nie robi nic. W internecie nikt nie jest anonimowy
Pani radze wejsc na droge sadowa …
Widziałem ową reklamę z prezydentem zachęcającym do zainwestowania w Orlen (oczywiście wszystko zrobione za pomocą AI). Trzeba być totalnym kosmicznym naiwniakiem aby w takie coś uwierzyć. Po prostu ręce opadają.