48
14.01.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Elektorat
obserwator elblaga (2026.01.15)

info

2  
  0
To nie jest kwestia Murańskiego tylko logiki. Pomocnik sutenera? Brzmi godniej?
(2026.01.15)
@Jak dbosz, tak mosz - Portel to komercja nie oczekiwałbym niczego ponad kasę. Prawy pasek non stop podsuwa ciekawe treści podszyte troską. Lewe L4.Receptomaty. Itd.
(2026.01.15)
@Jak dbosz, tak mosz - Bierzcie i jedzcie z tego wszyscy. Zwolnienie z pracy od 79,00 zł https://www.portel.pl/strefa-biznesu/jak-dbac-o-zdrowie-nie-wydajac-fortuny-praktyczny-poradnik-dla-kazdego/147623
(2026.01.15)
No coz …. Chciwosc przyslania logiczne myslenie
(2026.01.15)

info

3  
  0
Goscia trzeba namierzyc i zlapac ! Ukarac i powinien oddac kase z %. Policja tylko uprzedza a nie robi nic. W internecie nikt nie jest anonimowy
Akacja (2026.01.15)

info

3  
  0
Pani radze wejsc na droge sadowa …
(2026.01.15)

info

1  
  0
Widziałem ową reklamę z prezydentem zachęcającym do zainwestowania w Orlen (oczywiście wszystko zrobione za pomocą AI). Trzeba być totalnym kosmicznym naiwniakiem aby w takie coś uwierzyć. Po prostu ręce opadają.
kkkkk1 (2026.01.16)

info

1  
  0