UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Jak dbosz, tak mosz - Portel to komercja nie oczekiwałbym niczego ponad kasę. Prawy pasek non stop podsuwa ciekawe treści podszyte troską. Lewe L4.Receptomaty. Itd.


Anuluj