UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Widziałem ową reklamę z prezydentem zachęcającym do zainwestowania w Orlen (oczywiście wszystko zrobione za pomocą AI). Trzeba być totalnym kosmicznym naiwniakiem aby w takie coś uwierzyć. Po prostu ręce opadają.

kkkkk1

Anuluj