UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Widziałem ową reklamę z prezydentem zachęcającym do zainwestowania w Orlen (oczywiście wszystko zrobione za pomocą AI). Trzeba być totalnym kosmicznym naiwniakiem aby w takie coś uwierzyć. Po prostu ręce opadają.
kkkkk1