Wybrany wątek opinii
Na Waszej stronie też pojawiały się te "reklamy" oszustów. Zainwestuj w Orlen, twarz znanego polityka na wysokim stanowisku i przekierowanie na inne strony. Zazwyczaj właściciele stron podpisują ogóle kontrakty na wyświetlanie reklam, a potem co się wyświetli, to już problem "niczyj". Nawet Google zarabia miliardy na współpracy z oszustami, doskonale o wszystkim wiedząc i zezwalając im na ten proceder, bo kasa najważniejsza. Zero moralności, byle by się tabelki w excelu zgadzały i dyrektor dostał premię, bo 240 pensji zwykłego pracownika co miesiąc to zawsze będzie mało, trzeba drugi jacht kupić i jeszcze ze 3 apartamenty na wynajem.
Do moderacji
Odpowiedz
24
3
@Jak dbosz, tak mosz - Słuszna uwaga. Przecież z tego żyje i reklamodawca i oszust. SCAMu pełno znajdę na Portelu non stop i wtedy można by napisać. Skuszona reklamą na Portelu nawiązała kontakt, wpłaciła i straciła XXX tys PLN.
Do moderacji
Odpowiedz
9
2
@Jak dbosz, tak mosz - Twój podpis to chyba od pana babci zaczerpnięty.
Do moderacji
Odpowiedz
0
1
@Jak dbosz, tak mosz - Portel to komercja nie oczekiwałbym niczego ponad kasę. Prawy pasek non stop podsuwa ciekawe treści podszyte troską. Lewe L4.Receptomaty. Itd.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
@Jak dbosz, tak mosz - Bierzcie i jedzcie z tego wszyscy. Zwolnienie z pracy od 79,00 zł
https://www.portel.pl/strefa-biznesu/jak-dbac-o-zdrowie-nie-wydajac-fortuny-praktyczny-poradnik-dla-kazdego/147623
Do moderacji
Odpowiedz
1
0