UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Widziałem ową reklamę z prezydentem zachęcającym do zainwestowania w Orlen (oczywiście wszystko zrobione za pomocą AI). Trzeba być totalnym kosmicznym naiwniakiem aby w takie coś uwierzyć. Po prostu ręce opadają.

kkkkk1