UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@vpl - Racja! Jarosław Gowin jak był w Elblągu to powiedział na starym mieście będąc na moście ze tu płynie Wisła. Na swoim koncie na Twitterze Jarosław Gowin zamieścił wpis, który zawierał stwierdzenie: "Przez Elbląg płynie Wisła".