UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@vpl - Racja! Jarosław Gowin jak był w Elblągu to powiedział na starym mieście będąc na moście ze tu płynie Wisła. Na swoim koncie na Twitterze Jarosław Gowin zamieścił wpis, który zawierał stwierdzenie: "Przez Elbląg płynie Wisła".


Anuluj