A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Niech ona już skończy bo się kompromituje
Przez osiem długich lat. Wodami Polskimi i Lasami Państwowymi władał PIS. I jakoś nie zrealizował tego przedsięwzięcia. A może jestem ślepy - na sieci wybudowanych promach, albo w stadninach jest wiele zbiorników przeciwpowodziowych. A nawiasem mówiąc, wiele hałasu o nic. Powodzi nie było!!!!! Szkody i koszty tysiące razy mniejsze niż jakieś wrota do rozumu. I to wiele lat powodzi od cofki nie było. Były od nawalnych deszczów spływających z państwowych gruntów państwowymi rzekami i strumieniami.
Wcisło gdzie jest PORT?
"Wcisło gdzie jest PORT?" PISie gdzie pieniądze - w kieszeniach piscwaniaków. Port będzie, tylko uczciwie - to nie oszukańczy PIS. Boli was booty ślifka, oj boli. dobrze
No niestety tak to działa - szkoła Bolka im bardziej jesteś za, to jeszcze więcej przeciw, konflikt to dwa przeciwne bieguny, plusy dodatnie nie wywołują konfliktu ale jak się, przeciwstawi do tego plusy ujemne to mamy Bolkowiznę w całej krasie, wtedy kariera polityczna zapewniona I nie trzeba jej niczym wspierać, promować, - wystarczą zwykłe słowa... nie chce ale muszem", czy Wy myŝlicie, że nasz Juras nie wie tego? Czy mając motorówkę tyle lat nie kapnął się, że z prądem płynie się łatwiej. Powiem ci jedno dzisiaj chłopie, Juras jak chce to jest na przekopie, nawet jak nie chce i nie ma cofki, takie to o nim już krążą plotki.
Myślę, że Pan Senator osiągnął siłę wieku.
Motorówka, motorówka, daj pan spokój panie złotówka.
Posiadanie uprawnień na motorówkę nie świadczy o znajomości tematu.