UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Przez osiem długich lat. Wodami Polskimi i Lasami Państwowymi władał PIS. I jakoś nie zrealizował tego przedsięwzięcia. A może jestem ślepy - na sieci wybudowanych promach, albo w stadninach jest wiele zbiorników przeciwpowodziowych. A nawiasem mówiąc, wiele hałasu o nic. Powodzi nie było!!!!! Szkody i koszty tysiące razy mniejsze niż jakieś wrota do rozumu. I to wiele lat powodzi od cofki nie było. Były od nawalnych deszczów spływających z państwowych gruntów państwowymi rzekami i strumieniami.

entuzjasta

Anuluj