A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Mądrego dobrze posłuchać. Wody Polskie do roboty
Wciska to mądry facet, zulawiak. Wie co mówi
Zadaj pytanie PiS, oni chcieli go zagarnąć
Oho wjechał tekst o braku polskich firm... Wszystkie polskie firmy, które w Europie są potęga w swoich sektorach. Polska jest wiceliderem światowego eksportu stolarki, odpowiadając za znaczną część światowego rynku 18,5%. Mercosur to nie jest glejt o rolnictwie tylko o handlu. Klapki masz na oczach. Bełkot o rolnikach. Znikną cła i każdy polski produkt atrakcyjny stanie się na rynku Mercosur. Tak działa eksport a każdy produkt spożywczy nie spełniający norm wycofają z rynku.
Zaprzeczasz i bujdy podajesz. Jeżeli średnia dla pestycydów w UE wynosi 3-3.5 na ha. W Polsce będzie to 2-2.5 na ha. To cud eksportowy albo koniec świata powiadasz... Tym EKO żywnościa nam oczu nie zamydlisz. Bez oprysku guzik wzrośnie i takie są fakty.
O ja nie mogę mądre Jajo się uaktywnił IIIIIDŹ PREEEEECZ!!!!!
@Marcin40 - Bełkot to twierdzenia, że Mercosur jest korzystny dla Polski, ile osób w Polsce pracuje przy tej stolarce, a ile w rolnictwie, cukrowniach, masarniach czy mieszalniach pasz, handel działa tak, że większość spedycji morskiej jest zdominowana przez zagraniczne korporacje, które niekonieczne mają interes, aby wysyłać stąd atrakcyjne polskie towary, bo będą wolały wysyłać towary ze swoich rodzimych krajów, ponieważ kapitał ma narodowość, tak jak u nas w Polsce handel jest zdominowany przez zagraniczne firmy i one sprowadzają do polskich sklepów np. droższą paprykę z Hiszpanii, droższe warzywa, droższą wieprzowinę, bo chcą wspomóc swoich rolników, a w Polsce nie kupowali dużo tańszej i zdrowszej żywności. Proste.
Napiszcie jak ochronic Elblag przed waszymi rządami
Co to w ogóle jest za komentarz? Dane nie kłamią i polska żywność jest zdrowsza od tej z zachodu Europy, i dużo zdrowsza od tej z Mercosur. Nawet ostatnie badania na temat wiecznych chemikaliów przeprowadzone na produktach z 16 krajów UE wykazały, że w polskiej żywności prawie ich nie ma, a w pozostałych produktach zagranicznych wykryto ich zdecydowanie więcej. Podważenie lepszej jakości polskiej żywności jest szkodliwe dla polskiego eksportu i gospodarki.
Donald przysłał Ciebie z następnym kłamliwym konkretem którego nie zrealizujecie - precz z Elbląga.