UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Przez osiem długich lat. Wodami Polskimi i Lasami Państwowymi władał PIS. I jakoś nie zrealizował tego przedsięwzięcia. A może jestem ślepy - na sieci wybudowanych promach, albo w stadninach jest wiele zbiorników przeciwpowodziowych. A nawiasem mówiąc, wiele hałasu o nic. Powodzi nie było!!!!! Szkody i koszty tysiące razy mniejsze niż jakieś wrota do rozumu. I to wiele lat powodzi od cofki nie było. Były od nawalnych deszczów spływających z państwowych gruntów państwowymi rzekami i strumieniami.
entuzjasta