A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Córka pani Adamowicz wróciła do Elbląga z Rembertowa? Ahaaa i dlatego weszla do jajiejs rady kobiet wymyslonej. Ahhhaaa wszystko jasne nepotyzm w Elblągu nadal góra!
A co anetka kudlak vel michalska mialaby radzic w takiej radzie? To jakiś zart. Osoba niekompetentna, \. Błagam kto to wybral?
kiedy widzisz zderzak w ustach, lodowicho na czółeczku, szpila, że nie może ustać, to już wiesz marny człowieczku, rada kobiet na swych gusłach
a także dogłebnej anal... izy członków... zgromadzenia
Czy można prosić o opis sylwetki każdej z Pań? Dorobek zawodowy i społeczny
Proszę napisać, kim są te kobiety, jakie reprezentują zawody i poglądy polityczne i co chcą innowatorskiego wnieść do pracy Ratusza Elbląskiego.
Czy będzie też 15 osobowa Rada Mężczyzn?
Ta Adamowicz, to nie córka tej radnej z Koalicji Ubywatelskiej.
@WstydAnetkawstyd - Nepotyzm tu był, jest i, niestety, będzie zawsze.
Nazwiska jakieś znane prawda. Jaki był klucz. Żart
Oczywiście ze tak. Piszę o tym o portelek usuwa, nawet skrócili moj komentarz poprzedni gdzie pisze ze to córka Adamowicz!!! Boze co za cenzura!!!