41
05.01.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Córka pani Adamowicz wróciła do Elbląga z Rembertowa? Ahaaa i dlatego weszla do jajiejs rady kobiet wymyslonej. Ahhhaaa wszystko jasne nepotyzm w Elblągu nadal góra!
WstydAnetkawstyd (2026.01.05)
A co anetka kudlak vel michalska mialaby radzic w takiej radzie? To jakiś zart. Osoba niekompetentna, \. Błagam kto to wybral?
Antygona3 (2026.01.05)

info

9  
  0
kiedy widzisz zderzak w ustach, lodowicho na czółeczku, szpila, że nie może ustać, to już wiesz marny człowieczku, rada kobiet na swych gusłach
(2026.01.05)

info

8  
  4
a także dogłebnej anal... izy członków... zgromadzenia
(2026.01.05)
Czy można prosić o opis sylwetki każdej z Pań? Dorobek zawodowy i społeczny
(2026.01.05)

info

24  
  2
Proszę napisać, kim są te kobiety, jakie reprezentują zawody i poglądy polityczne i co chcą innowatorskiego wnieść do pracy Ratusza Elbląskiego. Czy będzie też 15 osobowa Rada Mężczyzn?
Patriotka lokalna (2026.01.05)

info

27  
  3
Ta Adamowicz, to nie córka tej radnej z Koalicji Ubywatelskiej.
(2026.01.05)
@WstydAnetkawstyd - Nepotyzm tu był, jest i, niestety, będzie zawsze.
ElKa (2026.01.05)
Nazwiska jakieś znane prawda. Jaki był klucz. Żart
Mysz (2026.01.05)

info

10  
  2
Oczywiście ze tak. Piszę o tym o portelek usuwa, nawet skrócili moj komentarz poprzedni gdzie pisze ze to córka Adamowicz!!! Boze co za cenzura!!!
Wstydwwtyd wstyd (2026.01.05)