A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
A coz to za agresją wypowiedzi? To chyba nie takich standardów się spodziewamy ???
Ta rada to społeczna czy za kase?
Oryginał, polecam męskość !!!
Kolejna grupa stworzona aby rozmyć odpowiedzialność za nieudaczne rządy.
Bardzo mnie ciekawi co NOWEGO Rada zaproponuje Elblążankom ? Uświadamianie/przypominanie o potrzebie badań profilaktycznych, ruchu, generalnie zdrowym stylu życia ? To wszystko już jest i dotyczy wszystkich, zarówno kobiet jak i mężczyzn Przy tej okazji przypominam, że panowie też chorują na raka piersi. Wiele organizacji (w tym pacjentów) tym się zajmuje, są to organizacje o zasięgu krajowym jak i lokalnym, np. w Elblągu Amazonki. Wiele istotnych spraw jest uregulowanych na szczeblu krajowym, np. program wsparcia in vitro. On też dotyczy panów. Itd.
Panie będą proponować umiejętność obsługi języka z uwagi na codzienne doświadczenie...
kogo obchodzi taka rada prócz zainteresowanych? gdyby nie net nie wiedziąłbym że coś takiego jest, zbędne
Jaki straszny zlot skrajnych prawicowców. Rada Kobiet im przeszkadza. Wiadomo, skrajni kato-prawicowcy najchętniej trzymaliby kobietę w kuchni na łańcuchu. Potrzebna do prania, gotowania i rodzenia dzieci. Idźcie z tymi swoimi poglądami na swoje ukochane info. e-g. Tam się miziajcie po przyrodzeniach. Banda braunowców i kaczowców.
precz z Cęzurą.
@okkj - ale menczyzna musi być dla równouprawnienia bo one nie dadzom sobie rady. Pan bóg stworzył kobiete z żebra Adam i nie można tego faktu pomijać - nie godzi się. To jest wprost przeciwko samemu Bogu