UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Córka pani Adamowicz wróciła do Elbląga z Rembertowa? Ahaaa i dlatego weszla do jajiejs rady kobiet wymyslonej. Ahhhaaa wszystko jasne nepotyzm w Elblągu nadal góra!

WstydAnetkawstyd

Anuluj