Wybrany wątek opinii

Córka pani Adamowicz wróciła do Elbląga z Rembertowa? Ahaaa i dlatego weszla do jajiejs rady kobiet wymyslonej. Ahhhaaa wszystko jasne nepotyzm w Elblągu nadal góra!
WstydAnetkawstyd (2026.01.05)
@WstydAnetkawstyd - Nepotyzm tu był, jest i, niestety, będzie zawsze.
ElKa (2026.01.05)
Powrót do komentarzy