Wybrany wątek opinii
Córka pani Adamowicz wróciła do Elbląga z Rembertowa? Ahaaa i dlatego weszla do jajiejs rady kobiet wymyslonej. Ahhhaaa wszystko jasne nepotyzm w Elblągu nadal góra!
Do moderacji
Odpowiedz
16
2
@WstydAnetkawstyd - Nepotyzm tu był, jest i, niestety, będzie zawsze.
Do moderacji
Odpowiedz
8
1