A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Rada rządzi, rada radzi, rada nigdy Cię nie zdradzi. Taki klasyk mi się skojarzył.
Osik to był komendantem Policji na 1000 lecia.
„To kłamstwo! Kopernik była kobietą”
Zwracamy się z uprzejmą prośbą o podjęcie działań lobbingowych na rzecz wypożyczenia oraz uruchomienia wyciągu narciarskiego np: POLGLOB 2P. Inicjatywa ta ma realny potencjał, by ożywić lokalną infrastrukturę rekreacyjną, zwiększyć atrakcyjność regionu oraz stworzyć nowe możliwości aktywnego wypoczynku dla mieszkańców i odwiedzających.
Nie od dziś wiadomo, że gdzie diabeł nie może, tam babę pośle — dlatego wierzę, że właśnie Państwa determinacja, skuteczność i umiejętność otwierania drzwi tam, gdzie inni widzą tylko ściany, mogą przesądzić o powodzeniu tego przedsięwzięcia.
aż się roi od POwców i urzędasek
Będą radzić co zrobić z celulitem??
Mężczyźni, nie mają CELULITU, z prostej przyczyny, Bo Brzydko Wygląda.
Przeczytaj zarządzenie. Rada działa społecznie.
gry pazurki ogarnięte, co tam trzeba w twarz wstrzyknięte, wtedy myśl tę mają w głowie... Rada Kobietttt!!!!!
Bagatelizujesz temat i wzmacniasz seksistowskie narracje. Po co? Masz w tym jakiś cel?
Moim zdaniem najważniejsze jest abyśmy się wszyscy szanowali.
Gdy ty będziesz szanował innych, to inni będą szanowali ciebie.