Kto jest w Elbląskiej Radzie Kobiet?

41
05.01.2026
Kto jest w Elbląskiej Radzie Kobiet?
Konferencja EL Kobiety - Kobietom w 2024 r., fot. Anna Dawid
- Powołanie Elbląskiej Rady Kobiet to kolejny krok w kierunku budowania miasta otwartego na dialog, współpracę i aktywne uczestnictwo mieszkanek w życiu publicznym - stwierdza w przesłanym komunikacie zespół prasowy Biura Prezydenta Miasta. Kto dostał się do rady?

Zarządzeniem prezydenta Elbląga została powołana Elbląska Rada Kobiet – organ doradczo-opiniodawczy, którego celem jest wzmacnianie aktywności obywatelskiej mieszkanek Elbląga oraz wspieranie działań prezydenta miasta w obszarach związanych z polityką równościową i sprawami istotnymi dla elblążanek. W skład Rady wchodzi 15 pań reprezentujących różne środowiska, m.in. społeczne, edukacyjne, kulturalne, zawodowe i obywatelskie. Ich różnorodne doświadczenia i kompetencje mają stanowić realne wsparcie dla miasta poprzez wiedzę, podejmowanie inicjatyw i rekomendacje odpowiadające na potrzeby mieszkanek Elbląga.

 

Członkinie rady:

Aneta Kudlak

Anna Lahsini

Anna Podhorodecka

Anna Wrzosek-Duk

Emilia Witek

Ewa Malanowska

Joanna Polecka

Karolina Matłach

Karolina Strzelec

Katarzyna Grefling

Katarzyna Moczarska-Wojtaś

Lidia Osik

Magda Ogrodowczyk

Magdalena Adamowicz-Tadra

Monika Kaśkiewicz

zespół prasowy Biura Prezydenta Miasta

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Boże ratuj, Seksmisja " Powiadają że w relacjach damsko- męskich zawsze tak się dzieje, że gdy ona mięknie, on twardnieje.
(2026.01.05)
Dajcie juz spokoj, a jesli juz kobietom jest az tak wciąż malo to dla odmiany radę mężczyzn! Odmiana i wymiana dobrze robi
(2026.01.05)

info

23  
  9
interesujące znane nazwiska :-))
(2026.01.05)
zdecydowanie wolę towarzystwo mieszane, mniej plot i zajadłości, ale cóż niech się bawią w rady i porady na zdrady :-)
zbędne (2026.01.05)

info

24  
  7
to jest sexizm - ani jednego menczyzny?? Skandal - co na to Kotula?
kruca bomba (2026.01.05)
A ty kims znanym jestes ? kogo byś tam chciał ? Margaret Thatcher? Nikogo nie znasz to Twoj problem. Nie trzeba być znaną ci osobą żeby działać. Powodzenia nowej radzie i gratulacje! Nie słuchać malkontentów którzy nic nie potrafia
(2026.01.05)
Zabawa
(2026.01.05)

info

13  
  7
Ależ z ciebie macho?
(2026.01.05)
jako kobieta czuję się bardzo dobrze prywatnie, zawodowo i społecznie, nie potrzebuję rad stowarzyszeń, fundacji i innych babskich tworów, bo dziś dla kobiet dostępne jest wszystko, że stały się bardziej męskie od facetów niestety, ale jeśli komuś ma to służyć, ze posłucha opowieści z mchu i paproci to ok, zawsze to jakieś zabicie czasu lub sposób na życie i nudę
tak czy siak powodzenia (2026.01.05)

info

30  
  7
@kruca bomba - braki w czytaniu ze zrozumieniem? To jest Rada Kobiet, która to jak wynika z zapisu będzie miała za zadanie opiniowanie i doradzanie prezydentowi w sprawach dotyczących Elblążanek.
okkj (2026.01.05)