UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Bardzo mnie ciekawi co NOWEGO Rada zaproponuje Elblążankom ? Uświadamianie/przypominanie o potrzebie badań profilaktycznych, ruchu, generalnie zdrowym stylu życia ? To wszystko już jest i dotyczy wszystkich, zarówno kobiet jak i mężczyzn Przy tej okazji przypominam, że panowie też chorują na raka piersi. Wiele organizacji (w tym pacjentów) tym się zajmuje, są to organizacje o zasięgu krajowym jak i lokalnym, np. w Elblągu Amazonki. Wiele istotnych spraw jest uregulowanych na szczeblu krajowym, np. program wsparcia in vitro. On też dotyczy panów. Itd.