Wybrany wątek opinii
to jest sexizm - ani jednego menczyzny?? Skandal - co na to Kotula?
Do moderacji
Odpowiedz
25
4
@kruca bomba - braki w czytaniu ze zrozumieniem? To jest Rada Kobiet, która to jak wynika z zapisu będzie miała za zadanie opiniowanie i doradzanie prezydentowi w sprawach dotyczących Elblążanek.
Do moderacji
Odpowiedz
13
15
@okkj - ale menczyzna musi być dla równouprawnienia bo one nie dadzom sobie rady. Pan bóg stworzył kobiete z żebra Adam i nie można tego faktu pomijać - nie godzi się. To jest wprost przeciwko samemu Bogu
Do moderacji
Odpowiedz
4
6