UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

jako kobieta czuję się bardzo dobrze prywatnie, zawodowo i społecznie, nie potrzebuję rad stowarzyszeń, fundacji i innych babskich tworów, bo dziś dla kobiet dostępne jest wszystko, że stały się bardziej męskie od facetów niestety, ale jeśli komuś ma to służyć, ze posłucha opowieści z mchu i paproci to ok, zawsze to jakieś zabicie czasu lub sposób na życie i nudę

tak czy siak powodzenia