Wybrany wątek opinii

Pogonić wojewode i wice nuiech dadzą 300 banuiek dla olsztyna. Bo dla Elbląga nic nie mają to precz. Jak długo Marszałek bedzie w olsztynie a nie w Elblągu co.
(2026.01.03)
Święta racja - Żuławy i Mierzeja i ujście Wisły powinny być w jednym województwie i stanowić zwarty obszar administracyjny zarządzany z Elbląga. A inwestycje to nie miliony ale miliardy.....
MariuszLewandowski-Fc (2026.01.03)
Powrót do komentarzy