Wybrany wątek opinii
Pogonić wojewode i wice nuiech dadzą 300 banuiek dla olsztyna. Bo dla Elbląga nic nie mają to precz. Jak długo Marszałek bedzie w olsztynie a nie w Elblągu co.
Do moderacji
Odpowiedz
19
4
Święta racja - Żuławy i Mierzeja i ujście Wisły powinny być w jednym województwie i stanowić zwarty obszar administracyjny zarządzany z Elbląga. A inwestycje to nie miliony ale miliardy.....
Do moderacji
Odpowiedz
12
4