UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Pogonić wojewode i wice nuiech dadzą 300 banuiek dla olsztyna. Bo dla Elbląga nic nie mają to precz. Jak długo Marszałek bedzie w olsztynie a nie w Elblągu co.
Pogonić wojewode i wice nuiech dadzą 300 banuiek dla olsztyna. Bo dla Elbląga nic nie mają to precz. Jak długo Marszałek bedzie w olsztynie a nie w Elblągu co.