UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pogonić wojewode i wice nuiech dadzą 300 banuiek dla olsztyna. Bo dla Elbląga nic nie mają to precz. Jak długo Marszałek bedzie w olsztynie a nie w Elblągu co.


Anuluj