57
02.01.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Te inwestycje można. nazwac remontowo-naprawczymi. Jest remont mostu a miasto potrzebuje nowego mostu, jest remont parkingu przed przychodnią a miasto potrzebuje nowej przychodni, remont przedszkola zamiast nowego przedszkola itd itp. Remont istniejącej infrastruktury zbudowanej orzez wstretnych komunistow a nie jest powiększenie. Przeklęcie komuniści budowali nowego obiekty a dzisiejsza władze stara sie je remontowac
(2026.01.02)
Sodoma i komora !
(2026.01.02)
Nie wiemy jak zatem dwoma słowami chciałbyś opisać poprzedni rząd...
(2026.01.02)
Sprawiedliwość nastanie jak nie będzie rozdawnictwa publicznych czyli wszystkich pieniędzy na pewne grupy jak 800+ ! Kasa nie idzie dla dzieci tylko rozwijającą się patologie !
(2026.01.02)

info

11  
  8
Od 24 grudnia polscyPracodawcy nie mogąZatrudniać "Murarza"aniPielęgniarki". Ogłoszenie będzie musiało być "neutralnePłciowo". To jeden z wieluAbsurdów, do jakich doprowadza swoich członkówUE. Tak dalej już nieMożna i zwracają na to uwagę nie tylko przeciwnicyUnii. Albo zacznie się ona zmieniać, alboZginie, albo zamieni się wPotwora.
??? (2026.01.02)
podgrzewana trawa na stadionie.... to będa najgorzej wydane pieniądze ever...
fgjh (2026.01.02)

info

14  
  2
A ty kupiłeś nowe mieszkanie czy dalej w tym co komuna dała?. Najwięcej krytykują ci którzy nic nie osiągnęli.
(2026.01.02)
Powiadają że w relacjach damsko- męskich zawsze tak się dzieje, że gdy ona mięknie, on twardnieje. Wszystko to metafora i przenośnia. Opisano to tak aby opakować w boską aurorę a wiadomo że wiara czyni cuda a nie rzekome cuda których nie ma. Wiara z nauką w ogóle się nie wykluczają jeśli jest to oparte na wartościach moralnych. Tak samo nauka jak i wiara może być destrukcyjna jeśli używa jej się niezgodnie z przeznaczeniem.
(2026.01.02)

info

4  
  2
Za 175 mln w Elblągu robi się 100 m trasy rowerowej, 10 ławek i stemple pod murami Galerii EL. Wszystko zgodnie z prawem orzetargowym
(2026.01.02)
wiadomo, czy co przy korycie to maja lepiej a ci na dole zawsze gorzej normalka, ci na górze beda sięchwalić czego nie osiagnaeli oczywiscie wg ich mniemania a to nijak bedzie miał się do rzeczywistości dla tych na dole, zrobią nowa ławeczkę i park zabaw i to ich szczyt mozliwości dla mieszkańców aha karta meiszkańca.. r zeczywiscie zmieniła gospodarkę elblaga i ejst lepiej, taniej, wiecej pracy normalnej oczywiście taak, nie bedzie lepiej bedzie nijak aby ich się zgsdzało a nie nasze ooo! propagandy
(2026.01.02)

info

6  
  0