A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Te inwestycje można. nazwac remontowo-naprawczymi. Jest remont mostu a miasto potrzebuje nowego mostu, jest remont parkingu przed przychodnią a miasto potrzebuje nowej przychodni, remont przedszkola zamiast nowego przedszkola itd itp. Remont istniejącej infrastruktury zbudowanej orzez wstretnych komunistow a nie jest powiększenie. Przeklęcie komuniści budowali nowego obiekty a dzisiejsza władze stara sie je remontowac
Sodoma i komora !
Nie wiemy jak zatem dwoma słowami chciałbyś opisać poprzedni rząd...
Sprawiedliwość nastanie jak nie będzie rozdawnictwa publicznych czyli wszystkich pieniędzy na pewne grupy jak 800+ ! Kasa nie idzie dla dzieci tylko rozwijającą się patologie !
Od 24 grudnia polscyPracodawcy nie mogąZatrudniać "Murarza"aniPielęgniarki". Ogłoszenie będzie musiało być "neutralnePłciowo". To jeden z wieluAbsurdów, do jakich doprowadza swoich członkówUE. Tak dalej już nieMożna i zwracają na to uwagę nie tylko przeciwnicyUnii. Albo zacznie się ona zmieniać, alboZginie, albo zamieni się wPotwora.
podgrzewana trawa na stadionie.... to będa najgorzej wydane pieniądze ever...
A ty kupiłeś nowe mieszkanie czy dalej w tym co komuna dała?. Najwięcej krytykują ci którzy nic nie osiągnęli.
Powiadają że w relacjach damsko- męskich zawsze tak się dzieje, że gdy ona mięknie, on twardnieje.
Wszystko to metafora i przenośnia. Opisano to tak aby opakować w boską aurorę a wiadomo że wiara czyni cuda a nie rzekome cuda których nie ma. Wiara z nauką w ogóle się nie wykluczają jeśli jest to oparte na wartościach moralnych. Tak samo nauka jak i wiara może być destrukcyjna jeśli używa jej się niezgodnie z przeznaczeniem.
Za 175 mln w Elblągu robi się 100 m trasy rowerowej, 10 ławek i stemple pod murami Galerii EL. Wszystko zgodnie z prawem orzetargowym
wiadomo, czy co przy korycie to maja lepiej a ci na dole zawsze gorzej normalka, ci na górze beda sięchwalić czego nie osiagnaeli oczywiscie wg ich mniemania a to nijak bedzie miał się do rzeczywistości dla tych na dole, zrobią nowa ławeczkę i park zabaw i to ich szczyt mozliwości dla mieszkańców aha karta meiszkańca.. r zeczywiscie zmieniła gospodarkę elblaga i ejst lepiej, taniej, wiecej pracy normalnej oczywiście taak, nie bedzie lepiej bedzie nijak aby ich się zgsdzało a nie nasze ooo! propagandy