UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Te inwestycje można. nazwac remontowo-naprawczymi. Jest remont mostu a miasto potrzebuje nowego mostu, jest remont parkingu przed przychodnią a miasto potrzebuje nowej przychodni, remont przedszkola zamiast nowego przedszkola itd itp. Remont istniejącej infrastruktury zbudowanej orzez wstretnych komunistow a nie jest powiększenie. Przeklęcie komuniści budowali nowego obiekty a dzisiejsza władze stara sie je remontowac


Anuluj