Wybrany wątek opinii

Te inwestycje można. nazwac remontowo-naprawczymi. Jest remont mostu a miasto potrzebuje nowego mostu, jest remont parkingu przed przychodnią a miasto potrzebuje nowej przychodni, remont przedszkola zamiast nowego przedszkola itd itp. Remont istniejącej infrastruktury zbudowanej orzez wstretnych komunistow a nie jest powiększenie. Przeklęcie komuniści budowali nowego obiekty a dzisiejsza władze stara sie je remontowac
(2026.01.02)
A ty kupiłeś nowe mieszkanie czy dalej w tym co komuna dała?. Najwięcej krytykują ci którzy nic nie osiągnęli.
(2026.01.02)
Za 175 mln w Elblągu robi się 100 m trasy rowerowej, 10 ławek i stemple pod murami Galerii EL. Wszystko zgodnie z prawem orzetargowym
(2026.01.02)
żal że nie remontujesz swojego mieszkania, samochodu, roweru itd. , tak chyba wynika z twojego komentarza? żal...
(2026.01.02)
Powrót do komentarzy