UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
wiadomo, czy co przy korycie to maja lepiej a ci na dole zawsze gorzej normalka, ci na górze beda sięchwalić czego nie osiagnaeli oczywiscie wg ich mniemania a to nijak bedzie miał się do rzeczywistości dla tych na dole, zrobią nowa ławeczkę i park zabaw i to ich szczyt mozliwości dla mieszkańców aha karta meiszkańca.. r zeczywiscie zmieniła gospodarkę elblaga i ejst lepiej, taniej, wiecej pracy normalnej oczywiście taak, nie bedzie lepiej bedzie nijak aby ich się zgsdzało a nie nasze ooo! propagandy