Wybrany wątek opinii
Szkoda że nie dajecie się wypowiedzieć. Niedługo wstyd wam będzie chodzić po ulicy. Na mieście już elblążanie mówią że POrtel to totalna cenzura, kneblowanie ust i brak wolności słowa. Na kim wy się wzorujecie? Korea, Rosja Białoruś? Komuna a może eurokomuna? Wstyd.
Do moderacji
Odpowiedz
3
4
@Lolka - To po co nudzisz polexit?twoje ukochane info puści każdą twoją obelgę
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
@Lolka - Nie siej trolu defetyzmu!na jakim mieście?u ciebie w Moskwie czy innym Mińsku?
Do moderacji
Odpowiedz
0
0