UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Szkoda że nie dajecie się wypowiedzieć. Niedługo wstyd wam będzie chodzić po ulicy. Na mieście już elblążanie mówią że POrtel to totalna cenzura, kneblowanie ust i brak wolności słowa. Na kim wy się wzorujecie? Korea, Rosja Białoruś? Komuna a może eurokomuna? Wstyd.

Lolka

Anuluj