@Lolka - Nie siej trolu defetyzmu!na jakim mieście?u ciebie w Moskwie czy innym Mińsku?Chester
@Lolka - Nie siej trolu defetyzmu!na jakim mieście?u ciebie w Moskwie czy innym Mińsku?