87
30.12.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Ha ha ha, gdzie po nocy łazić
(2025.12.30)

info

15  
  2
A gdzie Koliński się zadekował
(2025.12.30)
I dobrze i tak będzie - 10 i co tam marznąć słuchając DJ bobo
(2025.12.30)

info

15  
  2
I tak znajdą się ci co będą odpalać bezmyślnie petardy !
(2025.12.30)

info

35  
  7
mądra decyzja
(2025.12.30)

info

39  
  3
Dni morza odwołane, sylwester odwołany. Czas odwołać tego prezydenta i całą radę miejską!
Jawamwojtaniewybierałem (2025.12.30)
o czym ty piszesz chyba po się bawi i twoja banda uśmiechniętych
Wyborca2025 (2025.12.30)
nikt wam nie da tyle ile platforma obieca. obiecali obiecali sylwestra..
(2025.12.30)

info

12  
  25
bedę i co mi zrobisz? policje wezwiesz?
(2025.12.30)
Nie będzie chóru będzie teatr-:)
(2025.12.30)

info

8  
  1