A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Ha ha ha, gdzie po nocy łazić
A gdzie Koliński się zadekował
I dobrze i tak będzie - 10 i co tam marznąć słuchając DJ bobo
I tak znajdą się ci co będą odpalać bezmyślnie petardy !
mądra decyzja
Dni morza odwołane, sylwester odwołany. Czas odwołać tego prezydenta i całą radę miejską!
o czym ty piszesz chyba po się bawi i twoja banda uśmiechniętych
nikt wam nie da tyle ile platforma obieca. obiecali obiecali sylwestra..
bedę i co mi zrobisz? policje wezwiesz?
Nie będzie chóru będzie teatr-:)