UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A niech idą, teraz co drugi nawiedzony i zaklamany, najgorzej to obnosić się z wiarą tylko kompletnie nie przestrzegać dekalogu, w życiu, tacy to katolicy!


Anuluj