UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A niech idą, teraz co drugi nawiedzony i zaklamany, najgorzej to obnosić się z wiarą tylko kompletnie nie przestrzegać dekalogu, w życiu, tacy to katolicy!
A niech idą, teraz co drugi nawiedzony i zaklamany, najgorzej to obnosić się z wiarą tylko kompletnie nie przestrzegać dekalogu, w życiu, tacy to katolicy!