A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@U nich bez zmian - Piękna i trafna puenta. Pozdrawiam!
Polacy lubiÄ… bajki.
Dobra, przyjdę po imprezcę ze znajomymi i pozdrowię tych waszych 6 króli.
Tytuł jest trochę zabawny. Bo niby skąd ten orszak powraca z Młynar czy może z Betlejem. Proszę to sprecyzować.
za dużo procesji, za mało procesów
Marnowanie pieniędzy. Kosztowna zabawa Dziadków i męczenie koni w czasie mrozu.
@Ksiądz z Dąbrowy - Jak na emeryturze dostanę 5000 zł za całe życie uciech - to też będę chwalił wszystkich świętych - nawet uświęconego Kurskiego.
A Asiory i spółka bedo a jak to bez nich by się nie udało nie ma jak szpan
Wszystko to metafora i przenośnia. Opisano to tak aby opakować w boską aurorę a wiadomo że wiara czyni cuda a nie rzekome cuda których nie ma. Wiara z nauką w ogóle się nie wykluczają jeśli jest to oparte na wartościach moralnych. Tak samo nauka jak i wiara może być destrukcyjna jeśli używa jej się niezgodnie z przeznaczeniem.