61
04.01.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@U nich bez zmian - Piękna i trafna puenta. Pozdrawiam!
Medium (2026.01.02)
@U nich bez zmian - Nie rozumiem rodziców którzy krzywdzą własne dzieci. Bestie są głodne. Pocieszające jest to że takich ludzi jest coraz mniej.
U nich bez zmian (2026.01.02)
Polacy lubiÄ… bajki.
breslauer (2026.01.02)

info

6  
  3
Dobra, przyjdę po imprezcę ze znajomymi i pozdrowię tych waszych 6 króli.
Tytuł jest trochę zabawny. Bo niby skąd ten orszak powraca z Młynar czy może z Betlejem. Proszę to sprecyzować.
(2026.01.02)

info

6  
  3
za dużo procesji, za mało procesów
(2026.01.03)

info

17  
  4
Marnowanie pieniędzy. Kosztowna zabawa Dziadków i męczenie koni w czasie mrozu.
Adam J. (2026.01.03)

info

8  
  8
@Ksiądz z Dąbrowy - Jak na emeryturze dostanę 5000 zł za całe życie uciech - to też będę chwalił wszystkich świętych - nawet uświęconego Kurskiego.
A Asiory i spółka bedo a jak to bez nich by się nie udało nie ma jak szpan
Karaoke (2026.01.04)
Wszystko to metafora i przenośnia. Opisano to tak aby opakować w boską aurorę a wiadomo że wiara czyni cuda a nie rzekome cuda których nie ma. Wiara z nauką w ogóle się nie wykluczają jeśli jest to oparte na wartościach moralnych. Tak samo nauka jak i wiara może być destrukcyjna jeśli używa jej się niezgodnie z przeznaczeniem.
(2026.01.04)

info

2  
  4