A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
To jest właśnie "klin"
@Pisowcy zgotowali ten los - Biedula PiS ci ukradł pieniądze i dał Watykanie no pięknie a wypłatę dostajesz a może PiS też ci je ukradł choć już nie rządzi dwa lata😂😂😂😂🤮
@Kto nie ma pokus? - Jaki Jarek coś z głową idź do Tuska a nie szukaj tam gdzie nie ma winnych
@Kto nie ma pokus? - Ponad 2 000 000 000 zł utopione radośnie w kaczym rowie spokojnie zabezpieczyłoby Żuławy przed powodziami morskimi, przynajmniej na jakiś czas... a tak to mamy zagwarantowaną pewność powodzi morskiej po ukończeniu wszystkich radosnych dewastacji wokół PARKINGU MORSKIEGO dla TiRów w Elblągu. Wystarczy taki wiatr, jak ten który właśnie ucichł... Nawiasem mówiąc, jako stała uczestniczka konferencji na temat zagrożeń powodziowych dla Żuław, zdradzę czytelnikom Portelu pewną ciekawostkę. Na żadnej z nich nie było ANI JEDNEGO przedstawiciela elbląskiego urzędu miejskiego ! Dziennikarza Portelu zresztą też nigdy nie było... W końcu to Elbląga nie dotyczy, bo on położony w bagnach i szuwarach...