UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Jak nie wyleje na bulwarze to wyleje, gdzie indziej robią jakieś bezsensowne ruchy jak dzieci we mgle pijar i mistyfikacja jacy to oni przejęci i troskliwi. Dawno wiedzieli, że takie rzeczy nastąpią. Jedna banda razem z satanistami z wiejskiej.
jaja jak berety