UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie moge sie doczekac powrotu wlasciwych ludzi do rzadzenia, tyle nieudacznictwa co widac przez dwa lata i poteznyy deficyt!!! ta sprawa na S7 to ewidentnie, ,Czerwona Kartka, ,!!!

krokodyle LZY

Anuluj