UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie moge sie doczekac powrotu wlasciwych ludzi do rzadzenia, tyle nieudacznictwa co widac przez dwa lata i poteznyy deficyt!!! ta sprawa na S7 to ewidentnie, ,Czerwona Kartka, ,!!!
krokodyle LZY
Nie moge sie doczekac powrotu wlasciwych ludzi do rzadzenia, tyle nieudacznictwa co widac przez dwa lata i poteznyy deficyt!!! ta sprawa na S7 to ewidentnie, ,Czerwona Kartka, ,!!!
krokodyle LZY