UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Kolejne negatywne skutki zaniedbań towarzystwa z KO. Tu juz sie na PIS nie da zrzucic. Od lat tym miastem niedudolnie i niegospodarnie administruje KO.
Giokondo
Kolejne negatywne skutki zaniedbań towarzystwa z KO. Tu juz sie na PIS nie da zrzucic. Od lat tym miastem niedudolnie i niegospodarnie administruje KO.
Giokondo