UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@Lol2 - Dobrze pamiętasz. W Bielniku są takie wrota. Kiedyś były czynne i przy takiej pogodzie jak dzisiaj były zamykane. Jednak kiedyś dbano o Nogat. Systematycznie był czyszczony i pogłębiany łącznie ze starym korytem tej rzeki. Teraz nikt o nic nie dba. Jak ostatnio tamtędy jechałam to Nogat wyglada tragicznie. PiS zrobił przekop i odtrąbił sukces. Teraz niech Ci co glosują na PiS zrobią składkę i dokończą to ich prezes zaczął.
Wściekły wyborca