A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Pisowcy zgotowali ten los - Lecz sie na nogi, bo na glowe juz za pozno.
Tyle istnieje rozwiązań tego problemu, ale my ciągle nic - Kiedy powstana wrota zamykające tor wodny na wejściu do kanału - początek zalewu
A znasz zasady odśnieżania ulic i chodników ? Kiedy są opady to nie ma sensu odśnieżać, bo to tylko marnowanie pieniędzy. Dopiero jak opady ustaną, to firma odśnieżająca ma konkretną ilość czasu na odśnieżenie głównych ulic, potem tych o mniejszym znaczeniu. Chodniki odśnieżać mają obowiązek właściciele nieruchomości przylegających do chodników. No ale taki ignorant jak Ty nie wie o tym, tylko japę drze od razu. DRAMAT !!!
Poczatek Zalewu to Rzeka nie zaden kanał.
To sa podstawy.
Dokładnie tak się dzieje od x lat, się już przyzwyczaili że nieróbstwo i niekompetencję zwalamy na przeciwną partię i tak od wyborów do wyborów hajsik leci.
Elbląg - Wenecją północy
Analicy od propagandy już wiedzą że to wróg od wschodu nadmuchał wody od strony Zalewu.
Propaganda mówi że wróg jest na zachodzie a nie na wschodzie