84
31.12.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Pisowcy zgotowali ten los - Lecz sie na nogi, bo na glowe juz za pozno.
Gleboka czerwona Myśł. (2025.12.30)
@Gleboka czerwona Myśł. - Uderz w stół a czerwoni się odezwą
Czerwony pisowski (2025.12.30)
Tyle istnieje rozwiązań tego problemu, ale my ciągle nic - Kiedy powstana wrota zamykające tor wodny na wejściu do kanału - początek zalewu
(2025.12.30)
A znasz zasady odśnieżania ulic i chodników ? Kiedy są opady to nie ma sensu odśnieżać, bo to tylko marnowanie pieniędzy. Dopiero jak opady ustaną, to firma odśnieżająca ma konkretną ilość czasu na odśnieżenie głównych ulic, potem tych o mniejszym znaczeniu. Chodniki odśnieżać mają obowiązek właściciele nieruchomości przylegających do chodników. No ale taki ignorant jak Ty nie wie o tym, tylko japę drze od razu. DRAMAT !!!
pozytywny-elblążanin (2025.12.30)
Poczatek Zalewu to Rzeka nie zaden kanał. To sa podstawy.
Realista. (2025.12.30)
Dokładnie tak się dzieje od x lat, się już przyzwyczaili że nieróbstwo i niekompetencję zwalamy na przeciwną partię i tak od wyborów do wyborów hajsik leci.
Zielarski (2025.12.30)
Pis zawsze po stronie mieszkańców. Jak was zaleje to powiedzą że to wina Tuska
Tu jest Polska (2025.12.30)

info

11  
  8
Elbląg - Wenecją północy
Ruska Onuca (2025.12.30)

info

2  
  1
Analicy od propagandy już wiedzą że to wróg od wschodu nadmuchał wody od strony Zalewu.
(2025.12.30)
Propaganda mówi że wróg jest na zachodzie a nie na wschodzie
Prawda pisiory ? (2025.12.30)