UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dokładnie tak się dzieje od x lat, się już przyzwyczaili że nieróbstwo i niekompetencję zwalamy na przeciwną partię i tak od wyborów do wyborów hajsik leci.
Zielarski
Dokładnie tak się dzieje od x lat, się już przyzwyczaili że nieróbstwo i niekompetencję zwalamy na przeciwną partię i tak od wyborów do wyborów hajsik leci.
Zielarski