UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dokładnie tak się dzieje od x lat, się już przyzwyczaili że nieróbstwo i niekompetencję zwalamy na przeciwną partię i tak od wyborów do wyborów hajsik leci.

Zielarski

Anuluj