UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A znasz zasady odśnieżania ulic i chodników ? Kiedy są opady to nie ma sensu odśnieżać, bo to tylko marnowanie pieniędzy. Dopiero jak opady ustaną, to firma odśnieżająca ma konkretną ilość czasu na odśnieżenie głównych ulic, potem tych o mniejszym znaczeniu. Chodniki odśnieżać mają obowiązek właściciele nieruchomości przylegających do chodników. No ale taki ignorant jak Ty nie wie o tym, tylko japę drze od razu. DRAMAT !!!

pozytywny-elblążanin

Anuluj