UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Kasa na zabezpiecznia przejedzona przez ramoli antycznych ze Sztabu Kryzysowego, który pojadłwszy pierogów swiątecznych, spi w najlepsze. Przebudzą się tylko wtedy raz w miesiącu, gdy trzeba w ścianie płaczu użyć karty bankomatowej i napaść bebechy POnownie.
Stańczyk Elbląśki