UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Kasa na zabezpiecznia przejedzona przez ramoli antycznych ze Sztabu Kryzysowego, który pojadłwszy pierogów swiątecznych, spi w najlepsze. Przebudzą się tylko wtedy raz w miesiącu, gdy trzeba w ścianie płaczu użyć karty bankomatowej i napaść bebechy POnownie.

Stańczyk Elbląśki

Anuluj