Wybrany wątek opinii

Znowu rękawy strażackie i czuwanie.... kiedy w końcu zrobimy zabezpieczenie, wyższe mury wzdłuż kanału, od mostu wysokiego do Wyszyńskiego dawno powinien być mur oporowy z betonu, jaki problem nawiązać i zalać ? Jako stary budowlaniec nie rozumie problemu. Wolimy co roku płacić dużej grupie ludzi którzy walczą z żywiołem, wolimy płacić odszkodowanie ! Dlaczego ?
(2025.12.28)
Kasa na zabezpiecznia przejedzona przez ramoli antycznych ze Sztabu Kryzysowego, który pojadłwszy pierogów swiątecznych, spi w najlepsze. Przebudzą się tylko wtedy raz w miesiącu, gdy trzeba w ścianie płaczu użyć karty bankomatowej i napaść bebechy POnownie.
Stańczyk Elbląśki (2025.12.28)
@Stańczyk Elbląśki - wy pisiory nie macie szacunku dla nikogo, nawet dla dawno zmarłych szanownych POLAKÓW, nie oczekujcie że ktokolwiek was uszanuje jsk będziecie w piachu, gdzie znajdziecie się niechybnie
Elblążanintoja (2025.12.28)
Powrót do komentarzy