UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Nierolnik - To niech ci wyjazd z domu zablokują!!! Ich strajki uderzają w zwykłych ludzi!!! Jak chcą strajkować i blokować to niech jadą pod kancelarię premiera!!!!


Anuluj