A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Nie kłam bo prawda sama się obroni ! A kto zapewni że do jedzenia ktoś nie dorzucił truciznę ?
Dar na pokaz bo w domu pies by nie zjadł ?
A potem jakieś typy forsiaste przyjadą i to żeżrą...
Ja miałam w sam raz i po prostu nie czekałam czy cos zostanie, po. prostu tak. po ludzku podzieliłam się z tym kto w życiu ma trochę gorzej niz ja ! Mam nadzieję, ze smakowało
Co za glupi tekst ! Właściwie wspolczuje autorowi życiowego zgorzknienia
To. jest właśnie ta katolicka empatia !
Gdybym wiedział że to jedzenie wezmą ludzie naprawdę biedni i potrzebujący lub znalbym takich to oddałbym ale z drugiej strony cwaniaczki jakich pełno w tym mieście żerują na tym i zabierają do domu. Kiedyś oddałem odzież biednej osobie a ta osoba sprzedała i kupiła sobie alkohol, dlatego jestem na to uczulony. Jak masz miękkie serce to trzeba mieć twardą d.....
"Nie kłam bo prawda sama się obroni ! A kto zapewni że do jedzenia ktoś nie dorzucił truciznę ?" chyba TY. A jeśli tak będzie to cię znajdą. Głu.. u.