18
27.12.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Nie kłam bo prawda sama się obroni ! A kto zapewni że do jedzenia ktoś nie dorzucił truciznę ?
Dar na pokaz bo w domu pies by nie zjadł ?
(2025.12.27)

info

0  
  7
A potem jakieś typy forsiaste przyjadą i to żeżrą...
(2025.12.27)

info

1  
  9
Ja miałam w sam raz i po prostu nie czekałam czy cos zostanie, po. prostu tak. po ludzku podzieliłam się z tym kto w życiu ma trochę gorzej niz ja ! Mam nadzieję, ze smakowało
(2025.12.27)

info

4  
  0
Co za glupi tekst ! Właściwie wspolczuje autorowi życiowego zgorzknienia
To. jest właśnie ta katolicka empatia !
Gdybym wiedział że to jedzenie wezmą ludzie naprawdę biedni i potrzebujący lub znalbym takich to oddałbym ale z drugiej strony cwaniaczki jakich pełno w tym mieście żerują na tym i zabierają do domu. Kiedyś oddałem odzież biednej osobie a ta osoba sprzedała i kupiła sobie alkohol, dlatego jestem na to uczulony. Jak masz miękkie serce to trzeba mieć twardą d.....
Zorro (2025.12.27)

info

6  
  1
"Nie kłam bo prawda sama się obroni ! A kto zapewni że do jedzenia ktoś nie dorzucił truciznę ?" chyba TY. A jeśli tak będzie to cię znajdą. Głu.. u.
Taka prawda . (2025.12.28)

info

0  
  0