UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Gdybym wiedział że to jedzenie wezmą ludzie naprawdę biedni i potrzebujący lub znalbym takich to oddałbym ale z drugiej strony cwaniaczki jakich pełno w tym mieście żerują na tym i zabierają do domu. Kiedyś oddałem odzież biednej osobie a ta osoba sprzedała i kupiła sobie alkohol, dlatego jestem na to uczulony. Jak masz miękkie serce to trzeba mieć twardą d.....

Zorro